نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

هنگام خرید پارکت مستر مطمئنا قیمت پارکت مستر برای شما مساله مهمی است. موردی که باید در نظر داشته باشید این است که کیفیت این پارکت در قیمت آن بسیار موثر است.

از این رو توصیه می شود برای خرید پارکت مستر به دلیل قیمت پایین به مراکز غیرمعتبر مراجعه نکنید. البته توجه داشته باشید نمایندگی های فروش قیمت مناسبتری نسبت به دیگر توزیع کنندگان دارند.

پارکت مستر چیست؟

مغزی این محصول HDF ساخت ترکیه است. این مغزی در واقع MDF با چگالی بالا می باشد. به دلیل وجود این مغزی ،پارکت مسترها در برابر وزن و ضربان بسیار مقاوم می باشند. هرچند بعضی از تولید کنندگان از مغزی MDF استفاده می کنند که این مغزی، مقاومت و در نتیجه قیمت پارکت را کاهش می دهد. روکش های لمینت به کا رفته در پارکت مستر ساخت آلمان می باشد و باعث افزایش مقاومت آنها در برابر خط و خش می گردد.

ویژگی های پارکت مستر

• مقاومت سایشی: مقدار این مقاومت AC4 است. این مقاومت نشان دهنده میزان دوام سطح پارکت مستر می باشد. از این رو دوام آن در برابر خط، خش و خراش بسیار زیاد است.

• ضد اشعه: به دلیل خاصیت ضد اشعه بودن این محصول در برابر نور خورشید و همچنین اشعه UV مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

• طبیعی بودن: حدود 90 درصد مواد به کار رفته در این پارکت ها چوب است و از این رو محصولی طبیعی محسوب می گردد.

• راحتی نصب: پارکت مستر سیتم کلیک Valiangeدارد که این امر نصب آن را بسیار ساده می کند. • طول عمر بالا: یکی از ویژگی هایی که باعث شده قیمت پارکت مستر برای خریداران به صرفه باشد، طول عمر بالا آن می باشد.

• مقاومت و استحکام بالا: همانطور که توضیح دادیم به علت مواد ساختاری این محصول، مقاومت پارکت مستر بسیار بالا است.

• بدون درز و لغزنده نبودن: یکی از ویژگی های مهم پارکت لمینت مسترها، لغزنده نبودن و عدم وجود درز بین تایل های آن است. طراحی تایل ها به گونه ای است که هنگام نصب درزی بین آنها مشخص نیست.

• عایق حرارت و رطوبت قیمت پارکت مستر همانطور که ذکر شد، ویژگی های منحصر به فرد پارکت مستر باعث شده قیمت آن بسیار مناسب باشد و بتوان از آن در محیط های مختلفی همچون محیط های مسکونی، اداری و همچنین تجاری استفاده کرد.

طراحی و رنگ های پارکت مستر بسیار زیبا هستند و جلوه خاصی را به محیطی که در آن استفاده شده اند، می دهند. با وجود اینکه قیمت مورد مهمی برای خرید کفپوش است، اما شما می توانید با خرید پارکت هایی بادوام و محکم در خرید خود صرفه جویی کنید. زیرا این محصولات طول عمر بالایی دارند و می توانید سال ها از آنها استفاده کنید.

نمایندگی فروش پارکت مستر در اصفهان

شرکت ایرانیان چوب نقش جهان به عنوان نمایندگی فروش پارکت مستر می تواند با بهترین قیمت ، بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند. برای خرید و استعلام قیمت پارکت مستر می توانید به سایت ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما با شماره های 03133879581 الی 5 تماس حاصل فرمایید.