نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت پانل های ضد آب کنزو نسبت به لاکچری بودن و کاربرد آن بالاتر از دیگر محصولات هست ولی ویژگیهای منحصر و ضدآب بودن کنزو این محصول را در دسته خاص ترین متریال برای دکوراسیون داخلی قرار میدهد.

مغز پانل های کنزو از چندلایی با ضخامت 20 میلیمتر میباشد که از روکش طبیعی چوب (با تلورانس برجستگی تا بیش از 5میلیمتر) جهت دمیدن روح طبیعت به دکوراسیون شما استفاده شده است. ورق های کنزو بسیار زیبا هستند و به سختی می توان تفاوت آن ها با چوب را تشخیص داد.

ویژگی های پانل کنزو

ویژگیهای پانل کنزو باعث شده این محصول مورد توجه خاص پسندان و لاکچری پسندان قرار بگیرد، در زیر به یکسری از ویژگیها اشاره میکنیم:

• استفاده از مغزی چندلایی به جای MDF
• استفاده از روکش طبیعی چوب با برجستگیه زیاد بجای روکش ملامینه
• ضدآب بودن
• رنگهای برگرفته از طبیعت
• استحکام و استقامت بیشتر نسبت به MDF های رنگی ملامینه
• ضخامت 20میلیمتر، عرض 1220میلیمتر، طول 2440میلیمتر

بهترین کیفیت پانل کنزو در ایرانیان کالای چوب

در شرکت ایرانیان چوب نقش جهان، شما می توانید بهترین کیفیت از انواع ورقهای رنگی و هایگلاس به خصوص ورق های کنزو را تهیه کنید. این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش ورق های کنزو در استان اصفهان، می تواند انواع طرحهای این محصول را در بالاترین کیفیت به شما ارائه کند.

قیمت پانل های ضد آب کنزو در شرکت ایرانیان چوب

با توجه به توضیحاتی که ذکر شد، از این محصول با توجه به ویژگی های خاصش انتظار قیمت کم را نباید داشت ولی با توجه به اینکه این محصول از تولیدات صادراتی کارخانه فرامید هست قیمت نسبتا مناسبی جهت مصرف در بازار داخلی دارد.

شما می توانید در سایت ایرانیان چوب نقش جهان، لیست کاملی از انواع پانل های کنزو را مشاهده کنید و به صورت مستقیم در سایت خرید و ثبت سفارش را انجام دهید.

همچنین جهت استعلام قیمت و خرید می توانید به صورت حضوری به دفتر نمایندگی فروش ما مراجعه کنید و یا با شماره های 03133879581 الی 5 تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما علاوه بر ارائه قیمت پانل های ضد آب کنزو و ثبت سفارش شما، می توانند شما را در زمینه خریدی مناسب برای دکوراسیون مد نظر شما، راهنمایی کنند.